Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Ice is nice EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Ice is nice EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Ice is nice EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Ice is nice EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Ice is nice EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Ice is nice EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Ice is nice EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Ice is nice EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Ice is nice EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Ice is nice

2 posters

Go down

Ice is nice Empty Ice is nice

Писане by Killer Frost Пет Фев 26, 2016 1:07 pm

Ice is nice 261232S62HRyzE
Име: Averry
Раса: Първична природна стихия - лед
Лик: Danielle Panabaker
Местоживтелство: Ivrea

Името ми е Айвъри или поне беше преди много, много години. Малко хора го знаят, малко са тези, които имат правото и привилегията да ме наричат така.  За останалите съм първичната природна стихия лед.  Ясно е какво мога да правя, нали? Мога да замразя дори и Ада, само че не ми се занимава с това. Аз съм на много повече години отколкото този Бог, в който всички в момента вярват.
 
Обикалях земята още по-времето на тотемите, на които се кланяха, бях тук, когато простосмъртните вярваха в много божества, преживях всички войни, които някога са съществували на тази или която и да е друга планета. Дори понякога съм помагала на една или друга страна, от скука, не защото ме интересува. Като цяло хората са скучни, боговете им също са скучни и ако не съм аз, ще си умрат от собствената скука.
 
Друго си е да сееш студ и лед, да им правиш живота по-труден и по.. е.. леден. Но скоро не съм попадала на нещо, което да привлече моето внимание. С всичката тази технология на този век, хората все по-често могат да се справят с моя лед, поне с част от него и това не ми харесва. Не, че силата ми ще намалее, та аз съществувам от преди създаването на отделните светове, но все пак не ми е особено приятно, че тези нисши паразити (хората) се научават да се противопоставят на моята сила. Те и не могат, но поне когато използвам малка част от нея има начини да я разбият.

Ледът винаги ще властва над световете, повече отколкото човеците могат да си представят. А с него и аз винаги ще имам сила, по-голяма от тази на всяко едно познато им божество. 
Killer Frost
Killer Frost
Mystery Character
Mystery Character

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Ice is nice Empty Re: Ice is nice

Писане by S Lines Пет Фев 26, 2016 1:10 pm

Одобрена си!
S Lines
S Lines
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 238
Age : 31
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите