Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Майкъл Нестрадо EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Майкъл Нестрадо EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Майкъл Нестрадо EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Майкъл Нестрадо EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Майкъл Нестрадо EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Майкъл Нестрадо EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Майкъл Нестрадо EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Майкъл Нестрадо EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Майкъл Нестрадо EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Майкъл Нестрадо

2 posters

Go down

Майкъл Нестрадо Empty Майкъл Нестрадо

Писане by Майкъл Нестрадо Нед Яну 10, 2016 9:36 am

Майкъл Нестрадо 28.6


Лик: Jake Gyllenhaal
Име: Майкъл Нестрадо
Възраст: 31 (138)
Раса: Демон
Град: Векс



1878 беше годината, в която всичко се промени. Бях на 31 години, кариерата ми на боксьор беше повече от преуспяваща. Единствените удари, които понасях, бяха на ринга. Враговете ми се страхуваха от мен, народът ме обожаваше. Идолизираха ме. Бях божество.
Нощта, в която жена ми беше убита, промени всичко. С Маурийн организирахме прием в новото имение, което бях закупил като поредния грандиозен подарък за нея. Помня блясъка в очите ѝ, които сияеха докато приветстваше гостите ни без да се отделя от ръката ми. Вечерта беше перфектна. На приема присъстваха много хора, включително други боксьори. Един от тях беше дошъл въоръжен. Скарахме се, стана престрелка и един заблуден куршум улучи Маурийн в гръбначния стълб. Тя издъхна в ръцете ми пред погледа на гостите ни. Нямаше кой да ѝ помогне. Нямаше кой да спаси живота ѝ. Никой дори не се опита да я докосне докато кървеше до смърт върху излъскания под. Същата нощ отнех живота на убиеца ѝ. Това беше и последния път, в който се бях боксирал.
Преди трупа на копелето да има шанс да изстине някакъв мъж се беше появил пред мен. Твърдеше, че може да поправи нещата. Знаех, че нещата бяха непоправими. Бях изгубил всичко. Не ме интересуваше кариерата ми, не ме интересуваше репутацията ми. Без Маурийн нямах нищо. Когато получих предложението да дам душата си в замяна на истинско отмъщение, приех от отчаяние. С течение на времето научих, че не съществува нещо, наречено пълно отмъщение. Имах силата да изправя всеки човек пред неописуеми мъки, да съсипя всяка частица радост в живота му, да го обрека на вечни страдания. Да отнема единственото нещо, което бе по-свято от него - душата му.

Аз съм демон, плод на собственото си сътворение. Сам се обрекох на това да съществувам вечно и да нося страдание на всеки, който се изправи пред погледа ми. Аз съм вечен. Не познавам състрадание, милостиня или прошка. Душата ми е загубена в дебрите на подземните измерения, а отмъщението не съществува.
Майкъл Нестрадо
Майкъл Нестрадо
Infernal Creature
Infernal Creature

Брой мнения : 8
Местожителство : Vex City

Върнете се в началото Go down

Майкъл Нестрадо Empty Re: Майкъл Нестрадо

Писане by S Lines Нед Яну 10, 2016 9:41 am

Одобрен си!
S Lines
S Lines
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 238
Age : 31
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите