Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо

2 posters

Go down

Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо Empty Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо

Писане by Tyanna. Сря Дек 30, 2015 5:05 am

Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо Alexandra-Daddario

Лик: Alexandra Daddario
Раса: Феникс - Fifth Founders
Възраст: 20
Град : Иврея

Не помня предишните си животи, но съм чувала доста за себе си.. Част съм от семействата на основателите на Иврея, но всъщност не харесвам особено роднините си. Имат твърде много правила, твърде много неща, които трябва да спазвам. Защо по дяволите да трябва да живея живота на някой друг, аз искам да бъда просто достатъчно свободна за да излизам с когото и когато си искам. Не искам да се чувствам като затворник на мястото, на което е минал целия ми живот. И повярвайте ми ако можех щях да се махна от тук, да замина далеч и никога да не погледна назад, само че нямам това удобство. А споменах ли постоянното наблюдение? Забравила съм? Извинявайте.. Да, родителите ми смятат, че съм.. ъм..как се казваше.. а, да.. черната овца на семейството.. И тъй като ми нямат много доверие имам охрана, естествено не са обикновени хора (не ме питайте какви са, не съм от просветените на тази тема), най-малкото защото обикновен човек не може да ме удържи. Малко повече за мен ли искате да знаете? Добре, веднага.  Казвам се Тиана Кресчендо и съм на 20 години. Не съм човек(знам, че звучи странно), аз съм феникс. Не, не си представяйте птица(не се превръщам в животно), но може да се каже, че горя. Или по-скоро използвам пламъци за да се предпазя. Не знам дали е дарба или проклятие, но е единственото нещо, което харесвам от наследството си. За малко щях да забравя, аз съм чистокръвна, изцяло от чистата, прекрасна кръвна линия на Кресчендо. Понякога ми се иска родителите ми да не бяха толкова примерни и да бях хибрид, но уви, няма пълно щастие на тази земя.  И само забравих да кажа, че наистина не харесвам Лихстрьом. Всички членове на това семейство имат невероятната дарба да те изкарат извън нерви за секунди. Е, това е за мен. Имаш ли достатъчно смелост да се доближиш, до момиче, което гори?
Tyanna.
Tyanna.
Fifth Founder
Fifth Founder

Брой мнения : 3
Местожителство : Ivrea City

Върнете се в началото Go down

Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо Empty Re: Tyanna Crescendo / Тиана Кресчендо

Писане by S Lines Сря Дек 30, 2015 5:08 am

Героинята ти е одобрена.
S Lines
S Lines
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 238
Age : 31
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите