Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Someday I will be a ruler! EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Someday I will be a ruler! EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Someday I will be a ruler! EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Someday I will be a ruler! EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Someday I will be a ruler! EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Someday I will be a ruler! EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Someday I will be a ruler! EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Someday I will be a ruler! EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Someday I will be a ruler! EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Someday I will be a ruler!

2 posters

Go down

Someday I will be a ruler! Empty Someday I will be a ruler!

Писане by Angie Wayland Съб Мар 12, 2016 7:32 pm

Someday I will be a ruler! Sarah-Hyland:-InStyle-and-Warner-Bros-2016-Golden-Globe-Awards-Post-Party--02-300x420
Лик: Sarah Hyland Име: Angelina Wayland  Години: 23  
Местожителство: Института в Лондон, в момента временно е в Института във Векс
Раса: Ловец на сенки

-Анджелина ела тук – майка ми пак щеше да вика по мен. Те искаха да съм перфектната дъщеря, ловец на сенки, идеално обучен, безчувствен боец, който може да се справи с всичко. Само, че аз бях всичко друго, но не и идеална. Не знам защо те продължаваха да се опитват да ме променят по някакъв начин, при положение, че се справях доста добре с поставените ми задачи.
 
-Да, майко? – щях да извъртя очи, когато жената срещу мен ме погледна ядосано. Не ѝ ли омръзна да ми повтаря какви ловци на сенки имало в другите институти, как трябвало да бъда перфектна във всяко едно отношение, как трябваше да заслужа мястото си, да заслужа фамилията Уейланд.
 
-Анджелина, заминаваме. – Погледнах я и повдигнах вежди. Където и да отиваха имах реалната възможност да им докажа, че мога да се оправя сама, но майка ми продължиОтиваме в института във Векс, в Касандрия и ти идваш с нас. Ще отидем на гости при Моргенстърн и тамошната управителка на института Селийн Херондейл. Трябва и да им помогнем с решаването на един проблем свързан с някакъв ловец на сенки, ще разберем повече когато отидем.
 
О, този път нямаше лекция. Трябваше да си го отбележа в календара като единствения ден, в който майка ми ме извика без да мрънка за поредната глупост. Обикновено като ме повикаше при себе си, ми обясняваше, как не съм обикновен ловец на сенки, как трябва да внимавам какво правя, да пазя името на семейството ми и семейната чест. Като цяло всякакви неща от този род. Реално не разбирах защо продължаваше да го повтаря. Така или иначе правех всичко, което ми кажеха, съобразявах се със закона и изискванията на Клейва, и най-вече се съобразявах с това, че след няколко години щях да съм оправите на института в Лондон, следователно тренирах и се подготвях доста по-усилено от останалите.
 
Но не исках да ходя в Касандрия, още по-малко във Векс. Там имаше хора, които можеха да кажат и направят неща, които да застрашат бъдещето ми като Управител на Института в Лондон. Харесвах Изабел, въпреки че беше твърде различна от мен, още повече харесвах брат ѝ, Кристоф, който беше симпатичен и забавен и винаги ме посрещаше с отворени обятия. Чувствах ги като някакви братовчеди, макар ч реално ние и си бяхме, всички стари фамилии от ловци на сенки имаха някаква връзка.

Това пътуване можеше и да ми създаде  някакви нови контакти, които да ми помогнат за в бъдеще. Но нямах особено желание да ходя. Все пак кимнах на майка ми и отидох да събирам някакъв багаж. Нямах представа колко време ще останем, това зависеше само от сериозността на проблема, с който трябваха да се оправят по-възрастните. 
Angie Wayland
Angie Wayland
Heavenly Character
Heavenly Character

Брой мнения : 11
Местожителство : Vex City

Върнете се в началото Go down

Someday I will be a ruler! Empty Re: Someday I will be a ruler!

Писане by S Lines Съб Мар 12, 2016 10:11 pm


Одобрена си!
S Lines
S Lines
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 238
Age : 31
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите