Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
The Epilogue - Никълъс Карстерс EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

The Epilogue - Никълъс Карстерс

2 posters

Go down

The Epilogue - Никълъс Карстерс Empty The Epilogue - Никълъс Карстерс

Писане by Epilogue Сря Фев 08, 2017 5:28 pm

Лик: JR Bourne
Име на героя: Никълъс Карстерс
Раса: Нефилим
Възраст: 42
Местожителство: Париж, Франция, понастоящем Векс, Касандрия

The Epilogue - Никълъс Карстерс Tumblr_static_7ysmgagpet8gss8kkcoogoww8

Sed lex dura lex. "The Law is hard, but it is the Law."
Законът е суров, но е закон.


Законът повелява суровото правило – опази света на беззащитните, простосмъртни хора с цената на своя собствен живот. Ние не сме родени и отглеждани като мундани, защото не сме такива. Суровостта тече във вените ни, които изстиват и пресъхват твърде рано. Случи се с родителите ми, когато бях в ранна детска възраст. Също така се случи със съпругата ми, когато беше на тридесет и шест години, със сестра ми малко след като навърши двадесет и четири, както и с дъщеря ми, която не доживя осемнадесетия си рожден ден.

Стаите, обитавани от управителите на Института на Нефилимите в Париж, останаха празни. Редиците на някогашните Раздавачи на Смърт бяха прекършени от Клейва и новите закони, гласящи забраната на претопяване на адамас за амуниции. Законът забрани обучаването на Нефилими с огнестрелни оръжия.

Живеех в един нов свят, различен от този на мунданите, но и не наподобяващ по никакъв начин на златните времена на Раздавачите на Смърт. Управлявах Института в Париж без семейство и без право на оръжия, които бяха спечелили редица войни с долноземци и демонични сили. Същите долноземни и демони бяха отнели живота на семейството ми, но законите си оставаха закони. Клейвът повеляваше призванието ми, а аз бях длъжен да го спазвам.

Част от суровостта на закона бе поредната бариера, която ми възложиха от Клейва. Организираха формация, включваща всички Нефилими от предишните редици на Раздавачите на Смърт, впрегнати в това да вътворят ред насред най-върховната и недопустима измяна, която нашия вид би могъл да извърши. Немислимото и недопустимото. Да се обърне срещу собствения си вид и всички ангели в името на върховни демонични сили. Законът не ми позволяваше да се включа в най-жизненоважната мисия от началото на съществуването на първия Нефилим на този свят, защото нямах правото да напусна поверения ми Институт и да изоставя всичко зад себе си като единствения жив представител на линията, управляваща Института в Париж.

И сега законът повеляваше да изпратим падналите в битката ловци на сенки и да прегрупираме силите си от цял свят, впрягайки всичко, което притежавахме, в опит да спрем безумието, което заплашваше да порути всичко, което бе основоположено от ангела Разиел и съградено от Нефилимите в продължение на хилядолетия.
Epilogue
Epilogue
Heavenly Character
Heavenly Character

Брой мнения : 6
Местожителство : Vex City

Върнете се в началото Go down

The Epilogue - Никълъс Карстерс Empty Re: The Epilogue - Никълъс Карстерс

Писане by S Lines Сря Фев 08, 2017 5:30 pm

Одобрен!
S Lines
S Lines
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 238
Age : 31
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите