Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Sebastian van der Bowman EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Sebastian van der Bowman EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Sebastian van der Bowman EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Sebastian van der Bowman EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Sebastian van der Bowman EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Sebastian van der Bowman EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Sebastian van der Bowman EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Sebastian van der Bowman EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Sebastian van der Bowman EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Sebastian van der Bowman

Go down

Sebastian van der Bowman Empty Sebastian van der Bowman

Писане by Sebastian. Пон Апр 25, 2016 11:43 pm

Sebastian van der Bowman Tumblr_o67hjoitED1v3tzc1o3_500

Sebastian van der Bowman Tumblr_o67hjoitED1v3tzc1o2_500


Лик: Liam Hemsworth
Име: Себастиан ван дер Боуман
Възраст: 27
Семейство: Кристофър ван дер Боуман – брат
Раса: адска хрътка
Местожителство: Ембър


Малко повече от три години се изминаха, откакто родителите ми бяха убити. Нощта, в която това се случи, буквално промени живота ми. Преди бях като брат си – забавлявах се с уменията на Рефлектор, харесвах ги, вярвах, че ние наистина сме уцелили джакпота в сравнение с другите чудовища по света. Живеех си живота без да обръщам внимание на посредствени глупости като отговорности. Предполагам, че винаги съм бил по-непредпазлив от него. По-импулсивен, по-разкрепостен. Но когато се хвърляш с главата напред и си играеш с огъня нещата загрубяват. Легендите гласят, че когато свръхестествено създание поеме сетния си дъх, адова хрътка пренася останките му през бариерата. Легендите се оказаха истина и когато родителите ми умряха, се втурнах по петите на адовата хрътка. Брат ми не успя да ме спре навреме преди да се докосна до съществото без да мисля за последствията, които можеше да има това. Исках единствено да го спра от това да ги вземе със себе си.

Трансформацията, която последва, беше агонизираща. А разкритието, че новоприетите сили не ме напускат, беше направо неописуемо. Вярвах до последно, че силите на адовата хрътка не са нищо повече от сили, взети назаем, които с времето щяха да се разсеят – безброй пъти бях имал досег до какви ли не свръхестествени същества и всеки път всичко отшумяваше. Само че този път всичко беше по-различно. Аз самият се превръщах в нещо по-различно.

Малко повече от три години се изминаха, откакто родителите ми бяха убити. Малко повече от три години се изминаха, откакто аз самият изгубих способностите си на Рефлектор и се превърнах в истинско чудовище. Последствията от играта с огъня не са смъртоносни – те са много по-лоши. Единственото спасение е да имаш приятели на високопоставени места – приятели като Гейбриъл Корс, които ти показват, че независимо от проклятието, произхода, семейството или тревогите ти, всичко може да бъде притъпено – стига да го искаш достатъчно силно и в чашата ти да има достатъчно скъп алкохол.
Sebastian.
Sebastian.
Infernal Creature
Infernal Creature

Брой мнения : 91
Местожителство : Dawin City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите