Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Clarissa Herondale EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Clarissa Herondale EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Clarissa Herondale EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Clarissa Herondale EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Clarissa Herondale EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Clarissa Herondale EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Clarissa Herondale EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Clarissa Herondale EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Clarissa Herondale EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Clarissa Herondale

2 posters

Go down

Clarissa Herondale Empty Clarissa Herondale

Писане by Clarissa Herondale Съб Яну 30, 2016 6:15 pm

Clarissa Herondale 4119d62b7e61b56d5fce1a5eb3d0a68d

Име на героя: Clarissa Herondale
Раса: Shadowhunter
Лик: Katherine Mcnamara
Местожителство: Vex City

Родена съм с ангелска кръв във вените ми. Аз съм Нефилим, полу-ангел, полу-човек. Обучена съм като ловец на сенки, но това не означава, че имам правото да бъда такава. Не ми е позволено да се бия редом с останалите, да защитавам света, в който живея. Не ми е позволено да бъда това, за което съм създадена, да изпълня предназначението на съществуването си на този свят.
Нещата са достатъчно сложни и без майка ти да се изживява като шефа на ловците на сенки във Векс, а моята е точно това – управителката на Института на Нефилимите в околността на Векс. Застана на чело на Института малко след като се родих и оттогава животът ми се влоши още повече. Притежавам непозната за вида си дарба – мога да сътворявам нови руни, които не присъстват в книгите ми. Мога да им давам сила, непредсказуема и мощна, за каквато расата ни само може да си мечтае. И точно поради тази причина майка ми прави всичко по силите си, за да ме опази жива, както тя обича да се изразява.

Името ми е Клариса Херондейл и съм на 17 години. Надявам се когато официално съм пълнолетна майка ми да ми разреши да стана част от този свят, а не да съм затворник в Института. Знам защо ме държи тук, знам, че иска да ме опази от всичко, което е навън във Векс, но в крайна сметка аз имам възможностите на всички останали, обучена съм по същия начин със същите достатъчно добри треньори.

Естествено не съм като Алекзандър Лайтууд, но от всяко поколение има само по един като него. Най-силния, най-бързия и най-свирепия. И най-големия разбивач на сърца в целия Институт, преди майка ми да го изгони естествено. В началото исках да го търся, да отида при него и да не се върна повече тук. Само дето чувствата ми никога не са били споделени. Мама твърдеше, че на 17 не знам какво е любов, но не беше така. Обичах го и го мразех едновременно. А сега той беше направил всичко, което никога не трябваше да си помисляме да правим. Беше с демон, а познавайки майка ми, това щеше да коства живота му.
Clarissa Herondale
Clarissa Herondale
Heavenly Character
Heavenly Character

Брой мнения : 8
Местожителство : Vex City

Върнете се в началото Go down

Clarissa Herondale Empty Re: Clarissa Herondale

Писане by Yvonne. Съб Яну 30, 2016 6:48 pm

Одобрена
Yvonne.
Yvonne.
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 144
Age : 29
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите