Shadow World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabeth Carter
Clemantine McKinnon EmptyПон Апр 24, 2017 11:04 pm by Annabeth

» The Epilogue - Никълъс Карстерс
Clemantine McKinnon EmptyСря Фев 08, 2017 5:30 pm by S Lines

» Запази лик
Clemantine McKinnon EmptyСря Фев 08, 2017 4:00 pm by Epilogue

» Кристофър ван дер Боуман
Clemantine McKinnon EmptyСря Апр 27, 2016 11:21 pm by Christopher.

» Sebastian van der Bowman
Clemantine McKinnon EmptyПон Апр 25, 2016 11:43 pm by Sebastian.

» Alias: Nikki Prescott
Clemantine McKinnon EmptyВто Мар 29, 2016 6:23 pm by S Lines

» Someday I will be a ruler!
Clemantine McKinnon EmptyСъб Мар 12, 2016 10:11 pm by S Lines

» What happened to the woman who called out for chaos, strife and pain to descend upon everyone and everything? What happened?
Clemantine McKinnon EmptyСъб Мар 12, 2016 10:07 pm by S Lines

» Азейзъл
Clemantine McKinnon EmptyПон Фев 29, 2016 8:08 pm by Yvonne.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юли 09, 2017 10:07 am

Clemantine McKinnon

2 posters

Go down

Clemantine McKinnon Empty Clemantine McKinnon

Писане by Clemantine Пон Фев 08, 2016 6:00 pm

Клемантин МакКинън, 20, човек, Ember City, fc: Frida Gustavsson
Clemantine McKinnon Cute-fashion-frida-gustavsson-girl-hair-model-Favim.com-63946
Името ми е Клемантин. Би трябвало да означава "милостива", но, понеже животът има чувство за хумор, вероятно съм най-злопаметният човек, когото сте срещали.
Не познавам истинските си родители - чувала съм за тях, тъй като имам нещастието да живея с брата на майка ми. Знам, че са изчезнали - първо баща си, три дни след като съм се родила, по тъмно, докато майка ми спяла. След това майка ми, точно след като е спряла да ме кърми. Вуйчо ми често ми напомня, че живея под покрива му от милост. В нашия град едно от най-лошите неща, които могат да ти се случат е да останеш на улицата.
Работя в ресторант на улицата до вкъщи. Понякога си мисля, че е защото като малка бях крайно високомерна и горда с това как изглеждам. Може би за това вуйчо ми отказа да ми даде каквито и да е било средства, за да се измъкна от това място? Може би за това не мога да се издържам сама в момента? Старая се да не се оплаквам много обаче. Има много, много по-лоши неща, които можеше да ми се налага да правя. Имам приятелка, с която играехме като малки всеки ден и която сега предлага тялото си на непознати. 
Хората казват, че съм прекалено самоуверена, но на мен ми се иска да мисля, че просто си знам цената. Знам, че съм интелигентна и упорита и ако се опитвам много, може да успея да се измъкна. Единственият проблем е, че нямам идея какво ще правя, ако наистина се измъкна. Знам, че искам истинско семейство и много деца, които да не изоставям, както майка ми и баща ми изоставиха мен. Но за момента опита ми с мъжете се ограничава до  катастрофални краткотрайни връзки, в които сърцето ми винаги е разбито и животът ми е преобърнат с главата надолу. Иска ми се да не се привързвах толкова бързо.
Във всеки случай знам едно - няма да се примиря с нещата, както са сега. Веднъж разговарях с ясновидка и тя ми каза, че животът ми трябва да е изключителен. Смятам да го направя такъв.


Последната промяна е направена от Clemantine на Пон Фев 08, 2016 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Clemantine
Clemantine
Human
Human

Брой мнения : 11
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Clemantine McKinnon Empty Re: Clemantine McKinnon

Писане by Yvonne. Пон Фев 08, 2016 6:07 pm

Одобрена си, добре дошла!
Yvonne.
Yvonne.
THE BOSS
THE BOSS

Брой мнения : 144
Age : 29
Местожителство : Ember City

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите